Instakitap Hakkında Detaylı Bilgi

Instagramdan para kazanmak isteyen herkesin okuması gereken instakitap hakkında detaylı bilgi. Yazıyı okumadan karar vermeyin.

Internet üzerinden para kazanmanın çeşitli yöntemleri var. 5 yıl öncesine kadar ön yargı ve şüphe ile yaklaşılan internetten para kazanma yöntemleri artık binlerce kişi tarafından kullanılan, düzenli gelir elde edilen iş kapılarına dönüştü. Kimisi çalışmaya devam edip ek gelir elde ederken kimisi de kazandığı paradan tatmin olarak sadece bu alana yöneliyor. Özellikle son 2 yıldır Instagramda mağaza açarak para kazanmak hem firmalar hem de şahıslar açısından son derece karlı hale geldi.

Şirketler ve profesyonel reklam ajansları instagramdan nasıl para kazanılacağını zaten biliyorlar. Online girişime yeni adım atacak olanlar ve para kazanma stratejilerine hakim olamayanlar ise internette buldukları yarım yamalak ya da gerçeği yansıtmayan bilgilerle işe başlayıp hayal kırıklığı yaşıyorlar. İşte “instakitap” online girişimciliğe yeni adım atacaklar için müthiş bir kaynak. Kitap içinde yer alan eğitimi takip ederek, instagram üzerinden nasıl para kazanabileceğini kolaylıkla öğrenebilirsin.

Instagramdan Nasıl Para Kazanılır?

Instagramda farklı para kazanma yöntemleri var. Reklam almak, satış ortaklığı yapmak ve mağaza açmak en çok tercih edilen yöntemlerdir. Instakitap Mustafa Kemal Koca tarafından hazırlanmıştır. Temelde instagramda mağaza açarak para kazanma yöntemlerini anlatsa da diğer yöntemlerle para kazanmak isteyenlerin de ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Çünkü; hesap açmak, takipçi kazanmak vb. gibi konuları detayları ile ele almaktadır.

InstaKitap’ta instagramda mağaza açarak para kazanmanın tüm ayrıntıları anlatılıyor. Üstelik yöntemler “hayali” ya da “yapılsa iyi olur…” şeklinde değil. Bire bir Mustafa Kemal Koca tarafından uygulanarak başarısını kanıtlamış stratejiler.

Instakitap’ta Neler Var?

Google’da biraz araştırma yaptığında “Instagram para veriyor mu?” gibi arama kelimelerinin de yer aldığını görebilirsin.  Kimse kimseye durup dururken para vermez. Eğer bu tarz teklifler gelirse şüphelenmekte haklısın. Peki “instagramdan para kazanmak mümkün mü?”. EVET mümkün. İspatı “Instakitap”…

Şimdi yavaş yavaş sadede gelelim. Instakitap, Mustafa Kemal Koca tarafından yazılmıştır. Kitabın tamamına baktığımda içindeki bilgilerin %20’si internet üzerinde yer alan bilgilerden oluştuğunu görebiliyorum. Zaten Mustafa Kemal Koca’da aksini savunmuyor. Hesap açmak gibi kavramların içeriğini değiştirmek mümkün değil. Hesap açmak için izlenebilecek tek bir yol var. Ama o hesabı açarken nelere dikkat etmelisin? İsim seçimi neden önemli? Açtığın hesaba nasıl sahip çıkman gerektiği gibi konularda kitap son derece hassas bilgilerle dolu. Şimdi instakitap’a göz gezdirelim.

Instakitap 3 Ayrı Bölümden Oluşur

 • InstaButik
 • InstaTedarikçi
 • InstaFenomen

3 ayrı kitabın birleşmesiyle InstaKitap ortaya çıkıyor. Her bir kitap kendi alanında özgün ve değerli bilgileri barındırmaktadır. Tek tek inceleyelim.

Instakitap – InstaButik

InstaButik, instakitabın birinci kitabı niteliğindedir. Temel amaç  mağaza (butik) açarak instagramdan para kazanmaktır. Tamamen yasaldır. Gizli kapaklı ya da yasa dışı işler çevrilmez. Ödemeler, teslimatlar yasalara uygun şekilde yapılır ve vergilendirilir. Vergilendirme, teslimat ve ödeme konusundaki ayrıntılar InstaButik kitabının bir bölümünü oluşturur. Kitap içindeki bazı başlıkları aşağıda görebilirsin. Başlıklara baktığında tanıdık gelenler olabilir. Ne var ki içerik tamamen Mustafa Kemal Koca’nın instagramda para kazanmak için attığı özgün adımlardan ve stratejilerden oluşmaktadır.

 • Karar vermek – Hedef belirlemek
 • A’dan Z’ye yapılacaklar (Yol Haritası)
 • Ürün seçimi
 • Instagram profilinin incelikleri
 • Takipçi Stratejisi (Takipçi çoğaltmak – Özel taktikler)
 • Vergilendirme Mevzuatı (Basit anlatım)
 • Teslimat yöntemi

Kitap hakkındaki detaylı bilgiyi ve başlıkları buraya ya da yandaki resme tıklayarak ulaşabilirsin.

InstaKitap – InstaTedarikçi

Butik açıp ürün satabilmek için ya üretici olmak ya da satılabilecek ürünleri tedarik etmek gerek. Peki satacak ürünleri nereden bulabilirsin? Sonuçta alacağın ürüne bir sermaye yatırman gerebilir. Karşındaki tedarikçiye nasıl güveneceksin? Güvenilir ve devamlılığı olan tedarikçiyi nereden bulacaksın? Daha şimdiden 5-10 tane soru aklına takılmış olabilir. Mustafa Kemal Koca bizzat kendisinin çalıştığı tedarikçilerin listesini ve iletişim bilgilerini InstaTedarikçi isimli kitapta paylaşıyor. InstaTedarikçi kitabının başlıklarını aşağıda görebilirsin.

 • Tedarikçi firma listesi
 • Satış ortaklığı veren butiklerin listesi
 • İletişim bilgileri

InstaTedarikçi kitabının üzerinde biraz daha durmak istiyorum. Çünkü; instagramdan para kazanmak hayaliyle kolları sıvayanlar genellikle işin bu kısmında tökezliyorlar. Zaten kitapta da tedarikçi bulmak konusunda nasıl sıkıntılar çekildiğinden bahsedilmiş.

Kitabı almaya karar vermeden önce aklına şöyle bir soru takılabilir. “Madem Mustafa Kemal Koca bu iş yapıyor ve para kazanıyor. Neden kalkıp ta yöntemlerini başka birilerine anlatsın ki?”. Satış ortaklığı gibi online işlere girmeden önce bu tür soruları sorman son derece normal. Yeri gelmişken bu sorulara da cevap vermek istiyorum. “Di mi ya? Neden sırlarını paylaşsın ki?”

 • Sanırım “Kuyumcular Çarşısı”, “Nalburlar Çarşısı”, “Bankalar Sokağı” ya da AVM gibi kavramları hepimiz biliyoruz. Kuyum alacaksak semtimize en yakın kuyumcular çarşısına giderek farklı çeşit ve modelleri inceleme fırsatımız olur. Kuyumcu tek başına sokak arasında bir yerde dursa etrafındakiler sadece onu bilir. Bu sayede günde 50 kişinin geldiğini varsayalım. Ama kuyumcular çarşısı dendiği zaman başka semtlerden gelenler de olacaktır. Sonuçta bilinen bir cazibe merkezi halini alacaktır. Bu sayede 50 kişiye satış yapma potansiyeli varken 500 kişiye satış yapma şansı doğabilir. Aynı şekilde instagramında cazibe merkezi haline geldiğini düşünürseniz. Farklı tarz ürünleri almak için araştırma yapan sosyal medya kullanıcıları senin de mağazanın farkına varabilir. Kısacası ziyaretçi sayısını artırmak instagram üzerindeki tüm mağazaların işine gelecektir. Günde 50 kişiye bir ürün satmak yerine, 10bin kişiye 50 ürün satılabilir. Rekabet olarak düşündüğün şey aslında geliri artıran fonksiyon olur.
 • İkinci konu da doğrudan para kazanmaktır. Az önce dedim ya kimse kimseye havadan bilgi ya da para vermez. Yapılan her işin karşılığı vardır. Mustafa Kemal Koca sana balık vermiyor ama balık tutmayı öğretmek karşılığında kitabı için belli bir ücret talep ediyor. Bu da son derece doğal. Netice itibari ile bakarsak sen aldığın bilgiler karşılığında instagramdan para kazanırken, Mustafa Kemal Koca’da bunca yıllık emeğinin karşılığını hem kitap ücreti olarak hem de instagramda para kazanmaya devam ederek alıyor olacak.

Bu konuda da anlaştıysak 3. kitaba geçelim.

InstaTedarikçi kitabını incelemek için buraya ya da yukarıdaki resme tıklayabilirsin.

InstaKitap – InstaFenomen

InstaKitabın son serisi InstaFenomen’dir. Instagramda mağaza açmak gerçek dünyada mağaza açmaya benzemez. Gerçek dünyada sermayen varsa işlek caddede açarsın dükkanı, zaten gelip geçenlerle ayakta dururken kemikleştirdiğin müşteriler sayesinde kazancını katlarsın. Instagramda böyle köşeler yok. Herkes mağazasını tanıttığı kadar kazanır. Yani ulaştığı kişi sayısına ve verdiği hizmete göre kazanır.

InstaFenomen kitabının içinde takipçi kazanmak, kazandığın takipçiyi kaybetmemek ve daha fazlasını kazanmak üzerine stratejiler anlatılıyor. Kitap başlıklarını aşağıda görebilirsin.

 • Fenomen olmak için nasıl butik (mağaza) açmak gerekir?
 • Katma değerli kazanç metotları (Extra kazançlar)
 • Profilde gelişmiş detaylar
 • Otomatik yapılabilecek işlemler
 • Ücretsiz takipçi artırma yöntemleri
 • Kısa vadede maximum takipçi
 • Profilde kategoriler

InstaFenomen kuracağın mağazanın kalıcı olması için gerekli stratejileri barındırmaktadır. Elbette kalıcı olmak için vermiş olduğun hizmetin kalitesinin de iyi olması gerekir. Ancak müşteriye ulaşamazsan ya da onun sana ulaşmasını, bulmasını sağlayamazsan mağazanın da anlamı kalmayacaktır.

Instagramdan Para Kazanmaya Hazır mısın?

“Instagram para kazanmak istiyorsan” doğru yerdesin. Denenmiş, kendini kanıtlamış yöntemleri öğrenmek ve para kazanmak için InstaKitap okuman gereken tek kaynak. Mustafa Kemal Koca tarafından kaleme alınan InstaKitap (InstaButik, InstaTedarikçi ve InstaFenomen) başlamak ve işini devam ettirmek için gereken tüm bilgileri sana veriyor.

Instagramdan para kazanmak üzerine hazırlanmış en detaylı ve doyurucu kitap InstaKitap. İncemelek ve indirmek için tıkla.

Benzer Konular: